czwartek, 30 sierpnia 2012

CIASTO W MIASTO - kolejna edycja!


Raz brałam udział i akcja jest PRZEPYSZNA, zachęcam wszystkich do pieczenia, pomagania i zjadania! :PSerdecznie zapraszamy na przepyszną zabawę w szczytnym celu!
Kolejna edycja Ciasto w Miasto już 23.09.2012, w Witariańskiej restauracji Surya, zaczynamy o godzinie 16.00!

Będziecie mogli skosztować najróżniejszych wegańskich i witariańskich ciast, ciasteczek, tortów, pralinek... Do wyboru, do koloru! Postaram się także o dodatkowe atrakcje i konkursy :)

Wszystkich, którzy mają ochotę coś przygotować zapraszamy do zgłaszania się do Karoliny: karolina.a@viva.home.pl
Podajcie proszę także (w miarę możliwości) co przyniesiecie (przepisy mile widziane :]). Pamiętajcie, że zwracamy koszty produkcji! :)
Przypominamy, że wszystko przyniesione na akcję musi być wegańskie, bądź witariańskie: bez mięsa, ryb, nabiału, jaj i wszystkich innych produktów odzwierzęcych.

Zapraszamy do pysznej zabawy!

Restauracja Surya
ul. Wałowa 3,
00-211 Warszawa, Poland

Niektóre przepisy z poprzednich edycji możecie znaleźć w naszych notatkachhttp://www.facebook.com/ciastowmiasto?sk=notes oraz na naszym koncie na puszka.pl http://puszka.pl/u/ciastowmiasto.html

[Cały dochód ze sprzedaży słodyczy zostanie przeznaczony na organizację kampanii prozwierzęcych]


2 komentarze:

  1. Wkurza mnie to że życie w Polsce ograniczono do Warszawy :/ - jak w podrzędnym kraju "rozwijającym się" gdzie poza stolicą są tylko pustynie i ludzie mieszkający w chałupach zbudowanych z krowiego łajna :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Aż tak źle to chyba nie jest, fakt w Warszawie dużo się dzieje i widać dysproporcję w pompowaną przez władzę kasę w stolicę i inne miasta, ale jeśli Cię to pocieszy stacjonuję obecnie (i to z miłą chęcią) w wiosce i na akcję dojeżdżam 50 kilometrów :)

    OdpowiedzUsuń